Yazılar

Yetenek Firması Uzak Teknoloji Çalışanlarını İşe Almak İçin En İyi ABD Şehirlerini İşaretliyor

Burada kalmak için uzaktan çalışma ile, birçok firma için bir muamma, evde kalan işgücünden nereden yararlanılacağıdır. Karat , geliştiriciler için bir yetenek platformunun bir yapıcı, o bilmecenin bir cevabı var.

Şirket, uzak yazılım mühendislerini işe almak için San Francisco Körfez bölgesi, Seattle ve New York gibi büyük teknoloji merkezlerinin dışındaki en iyi 10 şehri belirledi.

Karat, bir şirket blogunda, yazılım mühendislerinin uzaktan geliştiriciler tutması için bir sonraki en iyi şehirleri bulmak için geleneksel teknoloji merkezlerinden ayrılmanın yeni bir fikir olmadığını açıkladı. Dağıtılmış mühendislik ekipleri, daha düşük maliyetli pazarlarda işe alarak finansal tasarruflar ve daha çeşitli popülasyonlardan yararlanarak çeşitlilik, eşitlik ve katılım fırsatları sağlayabilir.

Ancak, yıllarca, kuruluşlar üretkenlik ve işbirliği ödünleşimlerine işaret ederek uzaktan çalışmayı benimsemekte tereddüt ettiler.

Covid-19 pandemisi dünyanın çalışma şeklini kökten değiştirdiğini açıkladı. Daha fazla kuruluş uzaktan çalışmaya geçişi kalıcı hale getirmeyi düşündükçe, birçok mühendislik lideri önümüzdeki birkaç yıl için temel bir büyüme stratejisi olarak uzaktan geliştirici işe almaya yöneliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu